E-Space Communication AB

Telefon: +46 (0)8-514 917 90
e-mail: info@e-space.se

PostADRESS

Karlbergsvägen 22
113 27 Stockholm

BesöksADRESS

Rehnsgatan 11, Stockholm

Organisationsnummer: 556555-1321
Företaget innehar F-skattesedel


Kontakt Sverige

 

Ulf Hurtig
Senior Advisor, Stockholm

+46 (0)709-17 45 31
ulf.hurtig@e-space.se
 

  Ulf Smedberg
Senior Advisor, Stockholm

+46 (0)706-33 01 64
ulf.smedberg@e-space.se
 

  Torbjörn Dittmer
Senior Advisor, Stockholm

+46 (0)708-73 01 95
torbjorn.dittmer@e-space.se
 

  Bernhard Smedberg
Advisor, Stockholm

+46 (0)735-44 84 69
ulf.smedberg@e-space.se


IRIS FARAH
ADVISOR, Stockholm

+46 (0)72 555 20 75
iris.farah@e-space.se

 

TED VELANDER
SENIOR ADVISOR, Lund

+46 (0)708-64 06 05
ted.velander@e-space.se


Lars Ehrnström
Senior Advisor, Lund

+46 (0)735-17 01 80
lars.ehrnstrom@e-space.se


Peter Mayerhofer
Senior Advisor, Lund

+46 (0)705-45 19 40
peter.mayerhofer@e-space.se


Ragnar Bruce
Senior Advisor, Göteborg

+46 (0)730-27 13 00
ragnar.bruce@e-space.se


  Jan Dalevik
Senior Advisor, Falkenberg

+46 (0)709-17 45 30
jan.dalevik@e-space.se

 
 

 

Kontakt Norge

Arne Isaksen
Senior Advisor, Oslo

+47 (0)90 79 25 81
arne.isaksen@e-space.no

 

 

Huvudkontor

MARIA CEDERBLAD
ANALYtiker

+46 (0)709-20 01 28
maria.cederblad@e-space.se

PATRICIA ANDINO
Analytiker

+46 (0)73 620 83 41
patricia.andino@e-space.se


JONAS VELANDER
VD

+46 (0)702-55 66 82
jonas.velander@e-space.se


 

Kontaktformulär

Om Du har några frågor om oss eller våra tjänster vänligen fyll i formuläret så återkommer vi inom kort.

Du är alltid välkommen att ringa eller e-maila oss med frågor eller kommentarer.

Telefon +46 (0)8-514 917 90
E-mail info@e-space.se