E-Space Communication AB

Telefon: +46 (0)8-514 917 90
e-mail: info@e-space.se

PostADRESSe

Karlbergsvägen 22
113 27 Stockholm

BesøksADRESSe

Rehnsgatan 11, Stockholm

Organisasjonsnummer: 556555-1321
Firmaet har F-skattesedel


Kontakt Norge

Arne Isaksen
Senior Advisor, Oslo

+47 (0)90 79 25 81
arne.isaksen@e-space.no


Kontakt Sverige

 

Ulf Hurtig
Senior Advisor, Stockholm

+46 (0)709-17 45 31
ulf.hurtig@e-space.se
 

  Ulf Smedberg
Senior Advisor, Stockholm

+46 (0)706-33 01 64
ulf.smedberg@e-space.se
 

Torbjörn Dittmer
Senior Advisor, Stockholm

+46 (0)708-73 01 95
torbjorn.dittmer@e-space.se

 
Bernhard Smedberg

Advisor, Stockholm

+46 (0)735-44 84 69
bernhard.smedberg@e-space.se


IRIS FARAH
ADVISOR, Stockholm

+46 (0)72 555 20 75
iris.farah@e-space.se

 

TED VELANDER
SENIOR ADVISOR, Lund

+46 (0)708-64 06 05
ted.velander@e-space.se


Lars Ehrnström
Senior Advisor, Lund

+46 (0)735-17 01 80
lars.ehrnstrom@e-space.se


Peter Mayerhofer
Senior Advisor, Lund

+46 (0)705-45 19 40
peter.mayerhofer@e-space.se


Ragnar Bruce
Senior Advisor, Göteborg

+46 (0)730-27 13 00
ragnar.bruce@e-space.se


  Jan Dalevik
Senior Advisor, Falkenberg

+46 (0)709-17 45 30
jan.dalevik@e-space.se

 
 

 

Hovedkontor

MARIA CEDERBLAD
ANALYtiker

+46 (0)709-20 01 28
maria.cederblad@e-space.se

PATRICIA ANDINO
Analytiker

+46 (0)73 620 83 41
patricia.andino@e-space.se


JONAS VELANDER
VD

+46 (0)702-55 66 82
jonas.velander@e-space.se


 

Kontaktskjema

Har du spørsmål om oss eller våre tjenester, ber vi deg fylle ut skjemaet, så kommer vi tilbake snarest.

Du må gjerne ringe oss eller sende e-post med spørsmål eller kommentarer.

Telefon +46 (0)8-514 917 90
E-post info@e-space.se